Oferta firmy Vivus kierowana jest do wszystkich osób, które szukają szybkiego zastrzyku dodatkowych pieniędzy. Cel, na jaki będą wykorzystane pieniądze nie jest istotny. Przyznanie pożyczki odbywa się szybko oraz nie wymaga załatwiania wielu uciążliwych formalności. Środki zostaną przelane na nasze konto w ciągu zaledwie kilku dni. To zrozumiałe, iż Vivus to jeden z liderów w dziedzinie pożyczek internetowych w Polsce. Poszerzające się grono zadowolonych klientów jest najlepszym dowodem na wiarygodność firmy. Poszerzenie tego grona nie wymaga wiele wysiłku.

Pożyczka Vivus Kańczuga wyślij sms o treści WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

W jakim miejscu ubiegać się o pożyczkę?
Pożyczka Vivus Kańczuga wyślij sms o treści WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms) oferowana jest u agentów kredytowych prowadzących działalność na terenie całej Polki. Bez trudu można porozmawiać z nimi w każdym dużym mieście. Każdy agent kredytowy zapewnia specjalistyczną pomoc i bez problemu rozwiąże wszelkie problemy, jakie mogą pojawić się w procesie ubiegania się o pożyczkę. Początkowe spotkanie jest zupełnie niezobowiązujące i pozwala określić, czy wybrany produkt będzie dla nas odpowiedni. Jeżeli stwierdzimy, że tak, wniosek o pożyczkę możemy złożyć w dowolnym oddziale na terenie całego kraju.

złoż wniosek

A może przez internet albo przez telefon?
To jednak nie wszystko. Jeżeli nie chcemy albo nie możemy wychodzić z mieszkania, Pożyczka Vivus Kańczuga wyślij sms o treści WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms) może być przyznana także za pośrednictwem internetu. W tym celu wystarczy tylko złożyć formularz za pośrednictwem witryny www firmy Vivus. Trzeba wskazać w nim sumę, o którą się staramy oraz czas , na jaki ma być przyznana pożyczka. Potem przechodzimy do założenia Profilu Klienta, w którym podajemy podstawowe dane osobowe oraz kontaktowe. Wprowadzone dane można w każdym momencie samodzielnie zmienić, jeżeli tylko zajdzie taka potrzeba. Wniosek o pożyczkę można dla swojej wygody złożyć także za pośrednictwem aplikacji mobilnej oraz telefonicznie. I to wszystko – potrzeba zaledwie kilkanaście kliknięć. Nie trzeba poszukiwać biura doradcy finansowego mieście, w którym mieszkamy, ani marnować czasu na uciążliwe dojazdy. Nie dziwi więc, że tylu pożyczkobiorców skorzystało z możliwości wnioskowania przez internet za pośrednictwem najnowszych dostępnych form komunikacji.

złoż wniosek

Kryteria, które należy spełnić
Lista kryteriów, jakie należy spełnić, żeby Pożyczka Vivus Kańczuga wyślij sms o treści WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms) została nam przyznana, jest zaskakująco niedługa. Przede wszystkim trzeba posiadać własne konto bankowe, działający numer telefonu oraz ważny dokument tożsamości. Dodatkowo należy być obywatelem Polski i być w wieku między 19, a 78 lat. Niezbędne jest także posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz dobrej oceny zdolności kredytowej. Tylko tyle wystarczy, aby móc wnioskować o pożyczkę na dowolny, wskazany przez siebie cel.

Sprawdź też opinie wejdż na Vivus opinie

Jeżeli pożyczka zostanie przyznana
Jeżeli wniosek o pożyczkę zostanie zaakceptowany, a Pożyczka Vivus Kańczuga wyślij sms o treści WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms) zostanie nam przyznana, pieniądze bezzwłocznie trafią na wskazane przez nas konto bankowe. W celu zweryfikowania numeru rachunku, który podaliśmy, należy zrobić za jego pośrednictwem pojedynczy przelew weryfikacyjny, zgodnie z warunkami przedstawionymi na witrynie www firmy Vivus. Po potwierdzeniu pieniądze zostaną zwrócone na konto, z którego wykonaliśmy przelew, nie należy więc martwić się o żadne dodatkowe koszty. Informacja o pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o pożyczkę zostanie przesłana w wiadomości e-maila albo wiadomości sms. Właściwy tekst pojawi się także w Profilu Klienta na witrynie firmy Vivus. Umowa kredytowa zostanie przesłana emailowo. Okres, w którym pieniądze z pożyczki, które pożyczyliśmy zostaną przekazane na wybrane konto, zależy od banku, w którym posiadamy rachunek bankowy.

złoż wniosek

Oferta dla nowych klientów
Osoby, które pierwszy raz korzystają z oferty firmy Vivus, nie ponoszą żadnych ukrytych kosztów powiązanych z pożyczeniem pieniędzy, jeśli spełnią warunek, iż spłacą ją w okresie podanym w warunkach pożyczki. Maksymalna wartość pierwszej pożyczki to trzy tysiące złotych. Jeżeli pożyczkobiorca zdoła się wywiązać ze swoich warunków umowy, kolejne umowy kredytowe mogą być przyznane na większe kwoty. To dobry sposób na przetestowanie oferty firmy Vivus i przekonanie się, czy odpowiada ona pod każdym względem naszym oczekiwaniom.

złoż wniosek

Misja firmy Vivus
Hasłem przewodnim firmy Vivus jest od zawsze satysfakcja pożyczkobiorców, którzy korzystają z jej usług. To właśnie dlatego jej agenci troszczą się, aby dostarczać im coraz lepszych produktów finansowych oraz oferować pomoc w pokonywaniu wszelkich wątpliwości. Pożyczka Vivus Kańczuga wyślij sms o treści WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms) została stworzona jako reakcja na realne potrzeby pożyczkobiorców.

zobacz również serwis z ogłoszeniami pożyczek wejdź na Pożyczka vivus Kołobrzeg