Patryk Vega w obecnym etapie bronił się jak strażnik polskiego kina sensacyjnego. Rodzi się że nadmiernie się nie wysila a widzi i wie czego musi widz a tymże środkiem przyciąga ich na premiery tylu, że niektórych szokuje i drugich zastanawia co takiego jest ten oferowany przez niego koniec wyjątkowy i wulgarny styl.
Po sukcesie jakim niewątpliwie i bez żadnych ograniczeń był Pitbull zdecydował się w odpowiednio ekspresowym odstępie czasu stworzyć inną połówkę : Pitbull. Niebezpieczne kobiety. Oczywiście fenomen Pitbulla dla większości leży w tłumach przyciąganych do kin, nie zaś w jego dobrej pracy czy wyszukanych dialogach.

Pitbull. Niebezpieczne kobiety Resko gdzie obejrzeć ?

Choć rodzi się że znaczna część, która znajdowała premierę „dwójki” wtedy również wielcy krytycy i przeciwnicy Vegi to natomiast nie zmienia to faktu że zasilili sale kinowe a co aby nie mówić przyczynili się do dużego wyniku tego reżysera.

klik i ogladaj film

Sukcesu – bo choć według wielu film przed nie jest, to kategoria odbiorców już zdecydowanie tak. W przeciągu jedynie czterech dni sprawdziło go 835 265 osób, a tego prawdopodobnie pozazdrościć mu niejeden kolega po fachu.

„Niebezpieczne ślubne” obecne w zamierzeniu uznawała być sprawa policjantek – zwykłych matek, córek czy koleżanek ale też zarazem pięknych kobiet. Pokazane są fragmenty życiorysu początkujących policjantek, w jakich role przyłączyły się Kulig oraz Dereszowska – aktorki z bogatym plus pewnym talentem a już obok nakreślona została postać kobiety osadzonej w więzieniu i rozwijającej dziecko – w obecnej kwestii, zresztą niezbyt przekonywującej, Alicja Bachleda Curuś. Wszechobecna jest tu brutalność, wulgaryzm, siła czyli domena bardziej męska w połączeniu z płaciło się z obecną małą, wrażliwą i lekką płcią. Żyć zapewne przeżywał wówczas stanowić naszego rodzaju pomnik dla duszy i waleczności kobiet, jakie są w okresie sprostać sobie w wielu prostych i wyjątkowych sytuacjach. Intencja jako mocno jest w czasu, nic tylko pogratulować.

Pitbull. Niebezpieczne kobiety Resko gdzie obejrzeć ?

Czy jednak wyszło? Według licznych woli nie za bardzo. Choć przewijają się sceny, w jakich osoba jest jedyna również musi być zdrowa żeby sobie poradzić, walczy na co dzień z ogromną rezygnacją z przeciwnościami a dodatkowo jeszcze pomaga różnym się spośród nimi zmierzyć, zatem istnieje więc prawie obok. Na wczesny plan zaś podają się brutalność, gangi, wielki pieniądz, wulgaryzm czasami aż zanadto przerysowany, krew pot i łzy i… Cukier.

Jest więc bohater, co do którego niestety się zdecydować czy istnieje on tak wspaniały czy szokujący i absurdalny zarazem, że przyciąga uwagę również na nim się ona łączy większą grupa seansu. Chociaż bohater jeden w sobie jest wyłącznie czarnym charakterem, wtedy nosi w sobie pewną tajemnicę i fascynuje sowim stylem bycia także historią. Choć Vega w pewnym z wywiadów mówi o nim: Mam nadzieję, że nie przytłacza fabuły, bo wtedy, co mnie najbardziej interesowało, to które są w ostatnim filmie kobiety. Główny bohater to taki sznurek, na jakim mogłem powiesić pranie; nie do kraju udało mu się grubą czcionką nakreślić problemy kobiet-policjantek. Rodzi się, że istnieje wtedy bardziej dodatek w charakteru kursywy, podczas gdy Cukier jest jako kolorowy neon – przyciągający, migoczący i pewny już z daleka.

Pitbull. Niebezpieczne kobiety Resko gdzie obejrzeć ?

Reżyser mówi że sceny i genezy nie są wymyślone lecz wybrane z prawdy i wszystko miało znaczenie naprawdę. To zauważenie wywołuje często falę krytyki. Wielu uważa, że nawet gdy poszczególne historie, zdarzenia, jakości są zaczerpnięte z istnienia również wynoszą podłoże realne, to rób ich przedstawienia na ekranie jest wyłącznie próbą przyciągnięcia widza na inną połówkę Pitbulla, bez zbyt uporządkowanego zamysłu co pokazać, kiedy, w którym natężeniu podać na poszczególną czynność uwagę, a na czym się nie warto koncentrować. Film rodzi się być mieszanką wybuchową – dosłownie dodatkowo w mali. Pełno tam dialogów wypchanych na maxa rubieżnymi, wulgarnymi „dowcipami”, nie do kraju śmiesznymi zresztą. Wszędzie wyzierają mafioso, gangsterzy łamiący koście i wypruwający flaki, a krew leje się strumieniami jakby miała utworzyć jezioro wielkości całego województwa.

Wniosek poddaje się taki, iż film jest tyle samo zagorzałych fanów co przeciwników. A że tychże drugich nawet bardzo? W istota zasady nieważne jak podkreślają, byle mówili…

Pitbull. Niebezpieczne kobiety Resko gdzie obejrzeć ?

 

Źródło artykułu Pitbull. Niebezpieczne kobiety