Powtórki naszego ulubionego serialu nadal są emitowane na różnych kanałach telewizyjnych w TV, jednak Ci którzy mają zaległości lub chcą obejrzeć wybrane odcinki, mogą oglądać je na żądanie. Jakiś czas temu najlepszą metodą było oglądanie serialu na YouTube, jednak z powodu naruszeń praw autorskich odcinki są tam sukcesywnie usuwane. Pozostałe metody na oglądanie serialu to Ipla, Dailymotion i CDA.

IPLA MIODOWE LATA

Ipla jest obecnie najlepszym miejscem na oglądanie serialu miodowe lata online. Jest to platforma do oglądania telewizji VOD na żądanie, a nasz serial ma tam swoją dedykowaną stronę. Znajdują się tam wszystkie dostępne odcinki serialu w formie listy, możemy wybrać sobie odpowiedni odcinek, odtworzyć go i powiększyć na cały ekran, i oglądać wszystko bez ograniczeń. Odcinki nie są wyświetlana w jakości HD, jednak jakość jest zadowalająca. Co ważne w przypadku serialu miodowe lata, oglądanie jest za darmo bez ograniczeń.

DAILYMOTION MIODOWE LATA

Dailymotion nie jest dobrym wyborem jeśli chodzi o oglądanie serialu miodowe lata na żądanie. Jest to serwis podobny do Youtube, w którym można dodawać samemu filmy jak i kanał z filmami. Niektóre treści są w HD, jednak jakość jest podobna jak w serwisie Ipla. Problemem tego serwisu jest to że serial miodowe lata nie mam tam swojej strony, aby wyszukać odpowiednie odcinki, najlepiej jest wpisać ich numer i nazwę, jednak często nie pomaga to w znalezieniu odpowiedniego odcinka. Lepiej jest skorzystać z innego serwisu by obejrzeć serial.


 

 

Zobacz koszulki miodowe lata